Referencie

Počas môjho pôsobenia vo svete webových aplikácií a Linux serverov som sa stretol s množstvom projektov. Taktiež som vytvoril niekoľko e-shopov. Nikdy som nepracoval a vyhýbam sa redakčnému systému Wordpress. Ja som programátor. V mojich projektoch sa vždy dá zabehnúť do zdrojového kódu a akúkoľvek súčasť prispôsobiť požiadavkám klienta.

Stránka psidarcoviakrvi.sk je dobrovoľnícky projekt troch zakladateľov. Slúži ako register dobrovoľných psích darcov krvi. Táto stránka je určená pre majiteľov psov, ktorí chcú pomôcť, alebo pomoc práve potrebujú.

Stránku som programoval v CMS systéme drupal s vlastnou témou a vlastnými modulmi.

Stránka gastro-tipy.sk je zameraná najmä na recepty, tipy a triky z gastronómie. Na stránke si používateľ vie nájsť takmer akúkoľvek gastro informáciu. Gastro-tipy sú ozajstný portál plný užitočných informácií.

Tento projekt mám v správe od začiatku jeho existencie (2020). Starám sa o SEO optimalizáciu a zároveň o nové funkcionality. Zároveň portál beží na mnou spravovanom serveri.

Stránka spropaguj.to je nový moderný spôsob ako propagovať svoje biznis aktivity. Od podujatí, cez letáky, novinky a až po prieskum trhu. Neabsentuje ani lokálna ponuka práce. Je to nový revolučný spôsob propagácie.

Stránka prepsadarcek.sk je zameraná na predaj darčekových balení pre našich štvornohých miláčikov. Stránka je e-shop s pár darčekových balení. Stačí si len vybrať.

Celý e-shop som programoval manuálne za pomoci PHP frameworku Laravel. Tento projekt beží na mnou spravovanom webovom serveri.